Składanie zamówień

Zamówienia można składać poprzez formularz zamówieniowy sklepu internetowego wyrażając chęć zakupu towaru zawartego w koszyku elektronicznym sklepu internetowego.

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.

Warunkiem realizacji zamówienia jest założenie konta użytkownika poprzez podanie w formularzu poprawnych i kompletnych danych, w tym podanie adresu e-mail lub numeru telefonu.

W przypadku wysyłki książek za granicę i wyborze płatności przelewem, prosimy nie wpłacać podanej kwoty od razu, lecz czekać na e-mail od Wydawnictwa A, informujący o rzeczywistych kosztach przesyłki i sumie, którą należy wpłacić na konto.

Zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji, w przypadku zamieszczenia na formularzu założenia konta niekompletnych lub błędnych danych.

Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Sprzedający może dokonywać zmian cen w każdym czasie, przy czym w przypadku złożenia zamówienia przez Klienta, wiążąca jest cena obowiązująca w momencie składania zamówienia.

Ceny poszczególnych tytułów znajdują się na stronach sklepu.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych tytułów ze sprzedaży.

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

Poprzez złożenie zamówienia Klient oświadcza, iż zapoznał się z treścią wszystkich informacji w sekcji "SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ" i je akceptuje.

Powrót
Twój adres IP: 34.229.131.158
Copyright © 2023 Wydawnictwo A
Najciekawsze strony o Buddyzmie i Tybecie!